Sons Of Anarchy

Yayınlandı: 29 Mayıs 2012 / Genel, Kişisel Yazılar

ImageSons of Anarchy 3 Eylül 2008 den beri yayında olmasına rağmen ben ancak bu sene izleme fırsatı bulabildim ve sadece ilk iki sezonunu bitirmeme rağmen şiddetle tavsiye ediyorum herkese.

Sons of Anarchy Kurt Sutter’ın yarattığı kanun dışı bir motor kulübü. Dışarıdan bakıldığında sadece Harley seven bir takım insan olarak gözükmesine rağmen aslında her şey çok farklı. Özellikle yasa dışı silah satışıyla geçimlerini sağlayan bir grup olan Sons of Anarchy kendi üyeleri içinde birbirleriyle çok bağlı bir aile adeta.

Dizinin baş rolü olan Jax Teller ise yıllar önce kaybettiği babasının yazdığı bir tür günlük ile kulübün düzelmesi gerektiğini düşünüyor ve bunun için büyük efor sarf ediyor. Charming diye bilinen ufak yerleşimde bulunan Sam Crow halk tarafından fanları olan bir tür kahraman gibi adeta. Yaptıkları onca yasa dışı şeye rağmen içlerindeki iyilik ile Charming’i diğer motor kulüplerinin saldırılarından, uyuşturucudan ve nicesinden korumaya çalışıyorlar.

İlk iki sezondan size anlatabileceklerim bunlar. Geri kalanını izleyip görmenizi şiddetle tavsiye ediyor, yazıma burada son veriyorum.

İyi seyirler..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s